Rolety materiałowe to estetyczny dodatek do wystroju mieszkania, który jednocześnie chroni wnętrze przed promieniami słonecznymi i ogranicza widoczność pomieszczeń z zewnątrz.  
Dobrym pomysłem na osłonięcie okna jest wybór tkanin "Dzień i Noc".  W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawią Państwo dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskają Państwo efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwala operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłon.
W ofercie posiadamy tkaniny trudno zapalne oraz niepalne, dzięki czemu nasze rolety mogą być zamontowane w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych. Wszystkie tkaniny posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom.

2020-04-05