Rolety materiałowe

W kasecie

Główną funkcją rolet jest zapewnienie domownikom prywatności i ochrona przed światłem słonecznym. Należy przy tym pamiętać, że pełnią również z reguły istotną funkcję dekoracyjną. Takie właśnie są nasze rolety w kasecie.

Rolety w kasecie, to takie, które przy podnoszeniu do góry, zwijają się w rolkę schowaną w kasecie. Stąd ich nazwa. Posiadamy kilka rodzajów takich kaset.

Roleta LUX  - jedna z najpopularniejszych typów rolet w kasecie. Przeznczona jest w szczególności do okien z szybami zespolonymi, gdzie kaseta rolety i prowadnice są całkowicie zintegrowane z listwą przyszybową okna. Nasze kasety, prowadnice oraz belka dolna obciążająca tkaninę są wykonane z aluminium. Kasetę przykręca się do listew przyszybowych, a prowadnice boczne przyklejane są na dwustronnej taśmie klejącej. Dzięki prowadnicom tkanina zawsze pozostaje w tej samej pozycji w stosunku do powierzchni okna. 

Roleta BESTA - tam gdzie listwy przyszybowe okna nie pozwalają na montaż rolety LUX, montujemy roletę BESTA. System równie solidny i ładny dla oka.

Roleta IMPRESJA - montowana do ściany lub sufitu, pozwalająca na przesłonięcie większych powierzchni w stosunku do rolety LUX czy BESTA. Kaseta w tej rolecie jest masywniejsza, system nie posiada również prowadnic. Jest to wolnowisząca roleta, której zwinięta tkanina schowana jest w kasetę.

 

 

Produkty którymi możesz być zainteresowany

Rolety materiałowe
Rolety materiałowe
2020-04-05