W LISTOPADZIE POLECAMY ŻALUZJE DREWNIANE I BAMBUSOWE

Nasz październikowy wybór: żaluzje drewniane i bambusowe.

Żaluzje drewniane charakteryzują się trwałością i oryginalnym wyglądem. Pasują do niemal każdej aranżacji, będąc jej estetycznym wykończeniem. Drewno to ważny element wielu stylów, tego typu żaluzje odnajdą się we wnętrzach tradycyjnych, nowoczesnych, minimalistycznych, a także skandynawskich i wszelkich aranżach czerpiących inspirację z natury. Dzięki żaluzjom drewnianym/bambusowym mogą Państwo stworzyć zachwycającą i maksymalnie funkcjonalną dekorację okna.

KOLORY

Dobór odpowiedniej kolorystyki drewnianych żaluzji może przyprawić o zawrót głowy! Różnorodna kolorystyka lamel i osprzętu: od bieli, poprzez subtelne szarości, po głębokie brązy oraz zdecydowaną czerń pozwala na indywidualne dopasowanie żaluzji do wystroju każdego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy!

PROPONUJEMY

Utrzymane w różnych odcieniach bieli, czy szarości będą stanowić dopełnienie jasnych, urządzonych prosto, lecz ze smakiem wnętrz. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wyznawcom minimalizmu. Jeżeli wolą Państwo mocniejsze akcenty, to lamele wykończone w ciemnej tonacji będą zdecydowanie lepszym wyborem, który nada pomieszczeniom wyrazistości w dekorowaniu. Chcąc przełamać chłód minimalizmu warto rozważyć montaż żaluzji w kolorze drewna. Opcja lamel z zachowaniem naturalnego koloru i wzoru drewna, dedykowana jest do wnętrz klasycznych. Żaluzje drewniane to także idealne rozwiązanie dla zwolenników stylu rustykalnego. Szlachetność drewna z jakiego zostały wykonane oraz brak zbędnych zdobień sprawi, że będą się harmonijnie komponowały z elementami wyposażenia budując atmosferę ciepła i przytulności.   

2021-11-15