Markizy

Polecamy: MARKIZA PONY

Pony jest najmniejszą markizą w pełnej kasecie w naszej ofercie. Po złożeniu markizy - zarówno poszycie, jak i ramiona, schowane są we wnętrzu kasety. Ramiona przegubowe, aluminiowe, wzmacniane, wraz z zintegrowaną sprężyną naciągową i łańcuchem - gwarantują płynne i trwałe obsługiwanie markizy. Profil przedni domyka kasetę w pozycji zwiniętej chroniąc ramiona i poszycie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Uniwersalne uchwyty boczne umożliwiają montaż zarówno do ściany jak i sufitu.

Standardowo do napędu markizy Pony stosowana jest przekładnia i korba markizowa. Opcjonalnie można zastosować napęd elektryczny, automatykę pogodową i sterowanie za pomocą pilota.

Maksymalne wymiary: 600x300

Kąt pochylenia: 5 - 45stopni

W naszej kolekcji podstawowej mamy dla Państwa 122 tkaniny akrylowe o gramaturze 290g/m2. Oferujemy tkaniny jednobarwne oraz w fantazyjne pasy, które cieszą się Państwa największym zainteresowaniem. Co ważne, nasze tkaniny markizowe są wykonywane z włókien barwionych, co sprawia, że poszycia markiz mają wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i nie tracą swoich właściwości ani kolorów, nawet przez wiele lat użytkowania. Przędza, z której wykonane są tkaniny jest zabezpieczona - impregnowana, co przekłada się na jakość oraz zmniejszoną podatność na bakterie i zagrzybienia. 

Produkty którymi możesz być zainteresowany

2023-07-14