Rolety screen

Screen

Zewnętrzna roleta tkaninowa typu Screen to efektowna osłona przed uciążliwym i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Roleta tego typu spełni oczekiwania wszystkich osób, które poszukują rozwiązań funkcjonalnych, trwałych, a przy tym wyróżniających się estetyką wykonania. 

Rolety z tkaniną typu Screen stanowią skuteczną ochronę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych, zapewniając tym samym utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz budynku. 

Bogata gama wzorów i barw dostępnych tkanin sprawia, że rolety tego typu można wizualnie dopasować do stylu w jakim utrzymany jest dom oraz koloru fasady. Dzięki zawartości w tkaninie włókien szklanych oraz PVC, otrzymujemy produkt, który jest nie tylko odporny na negatywne działanie warunków atmosferycznych, ale także łatwy w czyszczeniu, a rolety można zwijać nawet wówczas, gdy są mokre. Zaletą osłon screenowych jest również to, że ograniczając przenikanie do wnętrza intensywnego światła zapewniają jednocześnie dobrą widoczność.

Rolety screenowe doskonale wpisują się w styl nowoczesnych budynków, w których przeważają duże przeszklenia. Ich właściwości sprawiają, że mogą być zastosowane także jako moskitiery chroniące przed owadami. Ciekawie prezentują się jako zabudowy altan ogrodowych oraz balkonów. Stabilność oraz zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru rolety zawdzięczają systemowi prowadnic bocznych zintegrowanych z tkaniną. System ZIP odpowiada za odpowiednie napięcie tkaniny i za jej trwałość podczas użytkowania. Rura, na którą nawija się tkaninę, umieszczona jest w skrzynce górnej. Dostępne kształty skrzynek – owalne, kwadratowe lub ścięte – umożliwiają wybór najbardziej dopasowanego do gustu użytkownika rozwiązania. Zarówno skrzynki, jak i prowadnice dostępne są w pięciu kolorach: biały, biel kremowa, antracyt, antracyt strukturalny, srebrny.

Tkaninowe rolety typu SCREEN mogą być montowane do ramy okna, konstrukcji fasady, bezpośrednio do ściany. Sterowanie za pomocą pilota lub przełącznika sprawia, że są one łatwe w obsłudze nawet wówczas, gdy stanowią osłonę wielkogabarytowych przeszkleń. Możliwość łączenia rolet w zespoły oraz zintegrowanie z systemem zarządzania budynkiem docenią z kolei zwolennicy inteligentnych rozwiązań.

Produkty którymi możesz być zainteresowany

Rolety screen
Rolety screen
2020-04-06